Společnost VÚB a.s. v Ústí nad Orlicí ráda příjme další zaměstnance

Ústí nad Orlicí – Včera jsem navštívil společnost VÚB a.s. v Ústí nad Orlicí. Ta se nedávno stala členem Konsorcia zaměstnavatelů Orlicka. Ve firmě pracuje na devět desítek zaměstnanců a ráda přijme další a to nejen nástrojaře. Ředitel společnosti Vilém Fišer mě seznámil nejen s historií  a současností VÚB, ale i s provozem a plány do budoucna.

Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů patří mezi základní zaměření strojírenské výroby firmy VÚB a. s., Ústí nad Orlicí. Jednoúčelové stroje nejen vyrábí a konstruuje, ale také navrhuje. Výrobu jednoúčelových strojů, stejně jako i další zakázky z oblasti obecné kovovýroby, zajišťuje na moderním strojním vybavení. Svým klientům poskytuje komplexní služby. Nezaměřuje se pouze na textilní stroje, ale provádíme zakázkový vývoj, konstrukci a výrobu strojů pro nové technologie pro různá odvětví průmyslu.
Dodávky jednoúčelových a speciálních strojů a zařízení jsou realizovány na základě individuálních požadavků a potřeb zákazníků včetně montáže, uvedení do provozu v místě určení, záručního i pozáručního servisu. Jednoúčelové stroje přinášejí zákazníkovi nejen úspory ve výrobě, ale také možnost zkvalitnění výrobků. Pro klienta mohou jednoúčelové stroje představovat řešení jeho výrobních potřeb, které běžně dostupné stroje nesplňují.

Konsorcium zaměstnavatelů Orlicka. Je založeno na vzájemné spolupráci progresivních firem a středních škol za podpory města Letohrad.

 

Nejnovější příspěvky