Návštěva Obchodní společnosti TEZA, s.r.o. v České Třebové

Česká Třebová – Při návštěvě Obchodní společnosti TEZA, s.r.o. v České Třebové, jsem se rád potkal s jejím současným ředitelem Martinem Voleským, s kterým se známe ještě z jeho sportovního období, kdy hrával  hokejbal. Seznámil mě s úkoly a plány, které mají v TEZE před sebou i s tím, čeho už dosáhli.

Specializují se na provoz plynových kotelen a s nimi souvisejícími technologiemi.  Vlastní a provozují centrální dispečink tepelných zdrojů, kterým monitorují a řídí v nepřetržitém režimu všechny na něj napojené zdroje tepla. Mají tu i vlastní prodejnu i sklad, kde nakoupíte veškerý sortiment pro vybavení koupelen a sociálních zařízení včetně zařizovacích předmětů, obkladů, dlažeb, stěrkových hydroizolací, lepidel na obklady a dlažby a koupelnového nábytku a mnoho dalšího. Vlastně v kostce Obchodní společnosti TEZA, s.r.o. v České Třebové, zajišťuje komplexní služby související s bydlením, pronájmem bytů a nebytových prostor, provozováním, opravami a údržbou nemovitostí. Má 38 zaměstnanců, z toho 13 technicko-hospodářských pracovníků a 25 pracovníků v dělnických profesích. Řídících pracovníků je 5.

Město Česká Třebová je po celou dobu existence společnosti jejím jediným společníkem se 100 % obchodním podílem. Základní kapitál společnosti je 97.805.000,- Kč.

Nejnovější příspěvky