Česká firma Lux spol. s r.o. projevila zájem o vstup do Konsorcia zaměstnavatelů

Jablonné nad Orlicí – Dnes jsem v Jablonném nad Orlici navštívil českou firmu Lux spol. s r.o. Děkuji řediteli společnosti Richardu Štrauchovi a vedoucímu výroby Václavu Matějkovi za prohlídku firmy a zájem vstoupit do Konsorcia zaměstnavatelů Orlicka. Firmě s téměř stovkou zaměstnanců a obratem přes čtvrt miliardy přeji hodně dalších úspěchů.

Jednoúčelové stroje jsou hlavním výrobním bodem společnosti LUX spol. s. r. o., která je leaderem v oblasti konstrukce i výroby, s rostoucím podílem automatizace a robotizace. Od roku 1992 proměňuje pod značkou LUX náročné nápady svých zákazníků ve skutečnost, a to jak v rámci České republiky, tak i v zahraničí. Základem je kvalita našeho výzkumu, vývoje, konstrukce a výroby.

Díky dlouholetým zkušenostem s nespočtem úspěšných projektů si zákazníci mohou být jisti, že vždy firma přijde s jedinečným a funkčním řešením. Většina jejich strojů je vyvinuta pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Jádrem jejich práce je výroba montážních linek a automatických výrobních linek na zakázku. Jejich služby zahrnují kompletní odbornou instalaci ve výrobním závodě zákazníka, která je úzce spojena s výrobním procesem. Stali  se stabilní společností, která poskytuje záruky a kvalitu jak svým zákazníkům, tak i zaměstnancům.

LUX spol. s r. o. sídlí v Jablonném nad Orlicí, v podhůří Orlických hor, v regionu s dlouholetou tradicí strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Společnost v současné době zaměstnává více než 100 zaměstnanců a je držitelem certifikátu ISO 9001:2016.

Nejnovější příspěvky