Charitativní akce Kavárna v ofsajdu byla úspěšná

Červená Voda – Přijel jsem o víkendu podpořit práci všech dobrovolníků na červenovodské sportoviště, při charitativní akci Kavárna v ofsajdu.  Organizátoři svou energií, dokázali nadchnout ostatní přátele, fotbalisty, pekařky a spoustu dalších, kteří přiložili ruku k dílu a dobrá věc se podařila.
Poděkování patří všem, kteří přišli do kavárny a věnovali  menší či větší částku do sbírky pro malého Vašíka, který trpí vážným onemocněním, tzv. nemocí motýlích křídel. Organizační tým akce, ve své Kavárně v ofsajdu, vybral díky štědrosti a laskavosti dobrých lidí neuvěřitelných ♥️♥️♥️♥️♥️ 125.474Kč ♥️♥️♥️♥️♥️
Díky také všem hráčům od bambiny až po starou gardu z FC Jiskra 2008, ale i přespolním z fotbalových klubů v okolí a v neposlední řadě členům Sigiteamu. Zkrátka všem, kteří  pro dobrou věc vyběhli na trávník. ⚽️
Sigiteam vznikl z iniciativy Horsta Siegla, při prvním sestavení týmu ve fotbalovém utkání u příležitosti 90 let sokolu Lipence 14. 06. 2009 proti týmu Ivana Haška, svého spoluhráče a kamaráda. Tam už se sešla celá plejáda skvělých fotbalistů a kamarádů herců a zpěváků. Po konci dlouhé a úspěšné kariéry Horst Siegl chtěl zůstat u fotbalu a potkávat se dál se svými spoluhráči a protihráči  a tak se jím daří rozdávat radost a pomáhat při výročích, exhibicích, charitativních zápasech, jako v tomto případě.
Pod označením „nemoc motýlích křídel“ se skrývá onemocnění s názvem Epidermolysis bullosa congenita, neboli zkráceně EB. Jedná se o vrozené dědičné puchýřnaté onemocnění kůže. Lidé s touto nemocí mají kůži křehkou jako motýlí křídla. Jejich kůže i sliznice jsou velice jemné, citlivé a lehce zranitelné.

Nejnovější příspěvky