BIATLONOVÁ LEGENDA PŘIJELA DO LETOHRADU

Letohrad – O minulém víkendu jsem měl tu čest v našem letohradském Kulturním domě přivítat biatlonovou legendu Gabrielu Soukalovou. Beseda a  promítaný film GABRIELA SOUKALOVÁ s podtitulem Pravda se pořád vyplatí, zaujala rekordních více jak 360 diváků.

Dokument Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí je portrétem bývalé české biatlonistky a mnohonásobné olympijské medailistky. Prostřednictvím rozhovorů s respondenty z řad světového biatlonu, realizačního týmu i zdravotního zabezpečení odhaluje, jak náročná je příprava vrcholového sportovce.

Tento snímek je podle Gabriely Soukalové tečkou za její kariérou. Sleduje její cestu z Jablonce nad Nisou až na světový biatlonový trůn. Kromě toho film mapuje i její soukromí a sleduje životní vrcholy i pády české hvězdy, která se výraznou měrou podílela na českém biatlonovém boomu.

Musím říct, že po půl roce fungování znovu otevřeného Dům Kultury Letohrad mám obrovskou radost. Množství různorodých akcí vesměs důstojně diváky navštěvovaných je velkým potěšením. Děkuji za skvělou a vím, že často náročnou práci všem zaměstnancům, kteří se na provozu podílejí 🙏. Všem návštěvníkům přeji příjemné chvíle u nás v Domu kultury strávených 🍀

Nejnovější příspěvky